Dermosonic

Předností našeho rekondičního studia je přístroj Dermosonic od prestižní španělské firmy Sorisa. Královéhradecké pracoviště je jedním z pěti v České republice a prvním v kraji, které tímto zařízením disponuje.

studio image

Přístroj v rukou masérky, respektivě kosmetičky, slouží k provádění kosmetických ošetření nejen obličeje, ale i rekondici celého těla. Dokáže odstranit celulitidu a tukové zásoby, zpevní ochablé svaly, v rukou odborníka dokáže formovat postavu, provádí lymfodrenáž obličeje i těla a používá se i k masáži zad. Tak široké spektrum možností je založeno na inteligentní kombinaci ultrazvuku a vakuové terapie.

Nejlepší výsledky jsou dosaženy právě při vzájemném doplnění těchto metod. Ultrazvuk zlepšuje krevní oběh, podporuje vstřebávání tekutin a látkových zplodin, má protizánětlivý účinek a přispívá ke vstřebávání otoků, působí na zatvrdlou tkáň, uvolňuje celulitidové váčky. Tato první fáze připraví tkáň na vakuovou terapii, kdy je odváděna lymfa a usazené odpadní a toxické látky. Dochází k prokrvení a současně se urychlí spalování tuku. Metoda je navíc vhodná po absolvované liposukci.

studio image

Veškeré úkony prováděné Dermosonicem jsou samozřejmě bezbolestné. Tato doba je pro klienta příjemnou relaxací v prostředí našeho studia. Procedura, která je zakončena zábalem, trvá podle rozsahu jednu až jeden a půl hodiny. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně podle typu a stavu pokožky a ovšem i podle jeho přání.

Je samozřejmé, že jedno sezení nedokáže odstranit všechny problémy. Proto ze zkušenosti doporučujeme 10 – 12 procedur. O sortimentu nabídky a dalších postupech se zákazníci s námi poradí přímo ve studiu, kde jim poskytneme informace o přednostech aplikovaných metod.

Dále je třeba si otevřeně přiznat, že uvedené metody pomohou při problémech, ale nedokážou úplně vše, respektivě pro větší účinnost je v mnoha případech zapotřebí spolupráce klientů. Jde například o drobné změny životosprávy (již jsme uvedli v oddíle celulitida, že ta je podstatným aktivátorem nemoci a problémů), pitného režimu atd. Výsledkem je pak dokonalá postava a pleť, což za námahu rozhodně stojí. studio image My jsme na Vás připraveni. Opakujeme, že tento výsledek lze docílit při poctivé spolupráci klienta se studiem.

Služby studia jsou vhodné nejen pro ženy, ale i pro muže. Je pouze na Vás nalézt si k nám cestu a ověřit si vlastní zkušeností možnosti přístroje Dermosonic. Naše studio Vám nabídne spoustu dalších masážních a kosmetických služeb.