Fórum

V salónu paní Tiché jsem byla velmi spokojená. Celulitida se o dost zlepšila a na konci byly i měřitelné výsledky. Určitě vřele všem doporučuji. Byl to vždy báječný odpočinek a ještě jsem dostala dárek:)

K.S., Hradec Králové, 19.2.2010

Vážená paní Danielo, bohužel patřím k těm ženám, co jejich nohy a hýždě "zdobí" celulitida. Před nedávnem jsme spolu měli rozhovor a já už si šetřím korunky, abych Vás mohla v brzké mdobě navštívit. Už se moc těším na nové tělíčko. S přáním mnoha spokojených zákaznic

Monika F., Hradec Králové, 13.1.2006

Dobrý den, o této možnosti odstranění jsem s dozvěděla z jednoho časopisu, podívala jsem se na Internet, kde jsem si nechala vyhledat tyto stránky, ale bohužel mě zklamalo, že jsou tyto užasné věci jen u Vás v Hradci Králové a v Litoměřici, tím se bohužel pro mě cesta uzavírá, poněvadž ja jsem z Prahy. Kdyby jste věděli o někom, kdo tyto super věci dělá i v Praze, budu moc ráda, když se to dozvim. Jinak mi to připada jako moc úžasá věc. Krásný den přeji.

Lucie Fleišnerová, Praha, 11.5.2004

Dobrý den, chtěla bych se podělit o své dojmy. Během listopadu a prosince jsem absolvovala dvanáct "návštěv" ve studiu Daniela. Výsledek byl pro mne velmi příjemným překvapením. Chcete důkaz (jak se teď říká)? V současné době jsem v druhém "kole". Výsledek (úbytek váhy i centimetrů) je opět velmi potěšující. Jinak bych také samozřejmě neinvestovala příslušnou částku. Mohu všem doporučit. Podrobnější reference ráda poskytnu. Kontakt přes studio.

T. M., Hradec Králové, 25.3.2004

Vážená paní Danielo, jsem ráda, že se i u nás objevila nabídka služby, kterou provádí Vaše studio. Již jsem o něm mnoho slyšela a těším se na návštěvu u Vás. V brzku Vás budu kontaktovat.

Marcela Malíková, Opočno, 20.11.2003